
calcActive())">
534,55 €
HT:
445,46 €
454,37 €
HT:
378,64 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080873
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W100E, lengte: 1010 mm, met sterslipkoppeling 400 Nm
De Walterscheid Aftakas W100E is een sterke as met een lengte van 1010 mm. De as heeft een sterslipkoppeling die bij 400 Nm slip voorkomt bij te hoge belasting. Beide zijden hebben een 1 3/8", 6-spline profiel en dezelfde kruisgrootte van 22 x 54,8 mm. Het citroenprofiel zorgt voor soepele krachtoverdracht en stabiele werking. De aftakas is geschikt voor 540 omw/min en levert tot 12 kW bij die snelheid. Door de treksluiting aan beide kanten is monteren en losmaken snel gedaan. De SD 05 afscherming beschermt goed tijdens gebruik. Een gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Grootte | 100E |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Lz (mm) | 1010 |
| Draaimoment (Nm) | 400 |
| Koppeling | Sterslipkoppeling |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | 00c/0a |
| Afscherming | SD 05 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | AZG/ZV |
| Type | W |
| Uitvoering | K32B (40 daNm) |
| Sluitsysteem | Treksluiting open / treksluiting open |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 18 / 12 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
534,55 €
HT:
445,46 €
454,37 €
HT:
378,64 €
HT:
