
calcActive())">
643,63 €
HT:
536,36 €
547,09 €
HT:
455,91 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080875
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W200E, lengte: 1010 mm, vrijloopkoppeling, 31 Pk / 20 kW
De Walterscheid aftakas W200E met een lengte van 1010 mm is geschikt voor aandrijvingen tot 31 pk of 20 kW. De as heeft aan beide zijden een 1 3/8", 6-spline aansluiting. De ingebouwde vrijloopkoppeling beschermt de aandrijving tegen terugslag van het werktuig. Beide kruiskoppelingen zijn 24 x 61 mm en zorgen voor een stabiele krachtoverdracht. De aftakas heeft een SD 15 afscherming en een AZG/ZV sluiting. Model F5/1R is betrouwbaar in gebruik bij onder meer maaiers en balenpersen. De gebruiksaanwijzing is inbegrepen voor veilig en juist gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Grootte | 200E |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Lz (mm) | 1010 |
| Koppeling | Vrijloopkoppeling |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | 0v/1 |
| Afscherming | SD 15 |
| Model | F5/1R |
| Sluiting | AZG/ZV |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 31 / 20 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
643,63 €
HT:
536,36 €
547,09 €
HT:
455,91 €
HT:
