
calcActive())">
693,23 €
HT:
577,69 €
589,24 €
HT:
491,03 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080877
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W300E, lengte: 1010 mm, 900 Nm, sterslipkoppeling, 1 3/8" 6 spline
Deze Walterscheid aftakas W300E is gemaakt voor betrouwbare krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. Met een lengte van 1010 mm en een draaimoment van 900 Nm biedt hij genoeg vermogen voor zwaar werk. De sterslipkoppeling voorkomt schade bij overbelasting door extra kracht af te voeren. Beide zijden hebben een 1 3/8" 6-spline aansluiting voor stevige grip en juiste aansluiting. De as heeft een citroenprofiel en is voorzien van een SD 15 afscherming. Geschikt voor 540 omw/min en levert tot 44 pk bij 1000 omw/min. Gebruikshandleiding wordt meegeleverd voor veilig gebruik en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Grootte | 300E |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Lz (mm) | 1010 |
| Draaimoment (Nm) | 900 |
| Koppeling | Sterslipkoppeling |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | 0v/1 |
| Afscherming | SD 15 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | AZG/ZV |
| Type | W |
| Uitvoering | K33B (90 daNm) |
| Sluitsysteem | Treksluiting open / treksluiting open |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 44 / 28 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
693,23 €
HT:
577,69 €
589,24 €
HT:
491,03 €
HT:
