
calcActive())">
832,07 €
HT:
693,39 €
707,26 €
HT:
589,38 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080878
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W400E, lengte: 1.010 mm, vrijloopkoppeling, 1 3/8" 6 splines
De Walterscheid aftakas W400E is stevig gebouwd voor dagelijks gebruik in landbouwmachines. De as heeft een lengte van 1010 mm en is voorzien van een vrijloopkoppeling die de aandrijving veilig laat ontkoppelen. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines voor een vaste verbinding tussen trekker en werktuig. De kruisgrootte van 32 x 76 mm aan beide kanten zorgt voor een betrouwbare krachtoverdracht. De as heeft een citroenprofiel met profielbuissparing 1b/2a en een SD 25 afscherming. Het treksluitsysteem maakt koppelen snel en veilig. Geschikt voor 540 omw/min en ontworpen voor type W aandrijflijnen.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Grootte | 400E |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Lz (mm) | 1010 |
| Koppeling | Vrijloopkoppeling |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | 1b/2a |
| Afscherming | SD 25 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | F-ZV / AZG |
| Type | W |
| Sluitsysteem | Treksluiting open / treksluiting open |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
832,07 €
HT:
693,39 €
707,26 €
HT:
589,38 €
HT:
