
calcActive())">
772,56 €
HT:
643,80 €
656,68 €
HT:
547,23 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080879
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W400E, lengte: 1.010 mm, 2500 Nm breekboutkoppeling 540 rpm
De Walterscheid aftakas W400E is gemaakt voor zwaar werk en een stabiele krachtoverdracht. Met een lengte van 1010 mm en een draaimoment van 2500 Nm levert hij betrouwbare prestaties bij 540 omw/min. De breekboutkoppeling beschermt de aandrijving tegen overbelasting. Beide zijden hebben een 1 3/8" 6-spline aansluiting met citroenprofiel. De kruisgrootte is 32 x 76 mm, wat zorgt voor een sterke en soepele werking. De aftakas heeft een SD 25 afscherming en een treksluiting aan beide kanten. De gebruiksaanwijzing levert duidelijke info voor veilig onderhoud en montage.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Grootte | 400E |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1010 |
| Draaimoment (Nm) | 2500 |
| Koppeling | Breekboutkoppeling |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | 1b/2a |
| Afscherming | SD 25 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | AZG / stift |
| Type | W |
| Uitvoering | KB61/20 (250 daNm) |
| Sluitsysteem | Treksluiting open / treksluiting open |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 61 / 39 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
772,56 €
HT:
643,80 €
656,68 €
HT:
547,23 €
HT:
