
calcActive())">
832,07 €
HT:
693,39 €
707,26 €
HT:
589,38 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080880
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W300E, lengte: 1010 mm, K90 koppeling, 900 Nm, 1 3/8" 6 splines
De Walterscheid aftakas W300E is een sterke aandrijfas met een lengte van 1010 mm en een maximaal draaimoment van 900 Nm. Deze aftakas is voorzien van een K90 overbelastingskoppeling die 90 daNm kan verwerken. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines, wat zorgt voor een vaste koppeling tussen trekker en werktuig. Het citroenprofiel zorgt voor soepele beweging en minder slijtage. De kruisstukken van 27 x 74,6 mm bieden hoge stabiliteit. De aftakas is geschikt voor 540 omw/min en heeft een SD 15 afscherming. Een gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor veilig gebruik en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Grootte | 300E |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Lz (mm) | 1010 |
| Draaimoment (Nm) | 900 |
| Koppeling | K90 (90 daNm) |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | 0v/1 |
| Afscherming | SD 15 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | AZG/KB |
| Type | W |
| Uitvoering | K90 (90 daNm) |
| Sluitsysteem | Klemsluiting / treksluiting open |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 44 / 28 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
832,07 €
HT:
693,39 €
707,26 €
HT:
589,38 €
HT:
