
calcActive())">
1 096,42 €
HT:
913,68 €
931,96 €
HT:
776,63 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080881
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas 400E Slipkoppeling 1 3/8" 6 splines Lz 1010 mm 900 Nm
De Walterscheid aftakas 400E met slipkoppeling zorgt voor veilige en betrouwbare krachtoverbrenging. De slipkoppeling beschermt werktuig en trekker bij te hoge belasting door kort slippen toe te laten. De aftakas heeft aan beide zijden een 1 3/8" aansluiting met 6 splines en een lengte van 1010 mm. Het maximale draaimoment is 900 Nm en het toerental tot 540 omw/min. De buis heeft een citroenprofiel met kruizen van 32 x 76 mm. De aftakas is voorzien van een SD 25 afscherming en een klemsluiting of treksluiting open. Een gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor correcte montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Grootte | 400E |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1010 |
| Draaimoment (Nm) | 900 |
| Koppeling | Slipkoppeling |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | 1b/2a |
| Afscherming | SD 25 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | AZG / K-KF |
| Type | W |
| Sluitsysteem | Klemsluiting / treksluiting open |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 61 / 39 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 096,42 €
HT:
913,68 €
931,96 €
HT:
776,63 €
HT:
