
calcActive())">
762,65 €
HT:
635,54 €
648,25 €
HT:
540,21 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080884
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W300E, lengte: 1.010 mm (1800028)
De Walterscheid aftakas W300E met een lengte van 1010 mm is een sterke aandrijfas voor gebruik tussen trekker en werktuig. De aftakas heeft aan beide zijden een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De breekboutkoppeling beschermt de aandrijving bij overbelasting. De as heeft een citroenprofiel en past goed bij werktuigen die een stabiele krachtoverbrenging vragen. Met een vermogensbereik van 44 pk bij 1000 omw/min en 28 kW bij 540 omw/min is deze aftakas geschikt voor middelzware toepassingen. De as is voorzien van een SD 15 afscherming en een treksluiting met drukstift. Een gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Grootte | 300E |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1010 |
| Koppeling | Breekboutkoppeling |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | 0v/1 |
| Afscherming | SD 15 |
| Sluiting | AZG/STIFT |
| Type | W |
| Sluitsysteem | Treksluiting open / drukstift |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 44 / 28 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
762,65 €
HT:
635,54 €
648,25 €
HT:
540,21 €
HT:
