
calcActive())">
1 474,70 €
HT:
1 228,92 €
1 253,50 €
HT:
1 044,58 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080888
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W2400, lengte: 1010 mm (met vrijloopkoppeling F5/1R, rechtsdraaiend)
De Walterscheid aftakas W2400 heeft een lengte van 1010 mm en is voorzien van een vrijloopkoppeling F5/1R, rechtsdraaiend. Deze aftakas heeft aan beide zijden een 1 3/8" aansluiting met 6 spline. Het profiel is citroenvormig met een buissparing van 1b/2a en een SD25 afscherming. De kruisgrootte aan beide zijden is 32 x 76 mm. De aftakas heeft een treksluiting, geschikt voor maximaal 1000 omw/min en een vermogensoverdracht tot 61 pk bij 1000 omw/min of 39 kW bij 540 omw/min. Betrouwbare werking tussen trekker en werktuig, zelfs bij zware belasting.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Grootte | 2400 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Lz (mm) | 1010 |
| Koppeling | Vrijloopkoppeling |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 1b/2a |
| Afscherming | SD25 |
| Referentienr. | 690959, 1690959 |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Sluiting | AZG / ZV |
| Type | W |
| Sluitsysteem | Treksluiting open / treksluiting |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 61 / 39 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 474,70 €
HT:
1 228,92 €
1 253,50 €
HT:
1 044,58 €
HT:
