
calcActive())">
854,15 €
HT:
711,79 €
726,02 €
HT:
605,02 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080894
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aandrijfas front PTO 400E | 1 3/8" 6 spline | Lz 610 mm | F5/1R koppeling
De Walterscheid aandrijfas front PTO 400E is een sterke en betrouwbare aftakas met een lengte van 610 mm. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De F5/1R koppeling zorgt voor veilige krachtoverbrenging en beschermt de aandrijving bij piekbelasting. De as heeft een SD25 afscherming en een AZG/ZV sluiting. De kruisgrootte bedraagt 32 x 76 mm en het vermogen is 61 pk bij 1000 omw/min of 39 kW bij 540 omw/min. Het profielbuistype is 1B/2A, uitvoering W. Een duidelijke gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor snelle en juiste montage.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 400E |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Lz (mm) | 610 |
| Koppeling | F5/1R |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | 1B/2A |
| Afscherming | SD25 |
| Sluiting | AZG/ZV |
| Type | W |
| Uitvoering | F5/1R |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Kruisgrootte (mm) | 32 x 76 |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 61 / 39 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
854,15 €
HT:
711,79 €
726,02 €
HT:
605,02 €
HT:
