
calcActive())">
832,07 €
HT:
693,39 €
707,26 €
HT:
589,38 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080896
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W400E, lengte: 1010 mm (Vrijloop rechtsdraaiend)
De Walterscheid Aftakas W400E is gemaakt voor een betrouwbare aandrijving tussen trekker en werktuig. De as heeft een lengte van 1010 mm en een vrijloop die rechts draait. Beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/8 inch met 6 splines. De kruiskoppelingen hebben een maat van 32 x 76 mm en zorgen voor sterke en stabiele overbrenging. Deze aftakas heeft een F5/1R koppeling en type SD 25 afscherming. De sluiting is ASG/ZV. Met een vermogen van 61 pk bij 1000 omw/min of 39 kW bij 540 omw/min is deze aftakas geschikt voor veel landbouwtoepassingen. Een gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Grootte | 400E |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Lz (mm) | 1010 |
| Koppeling | F5/1R |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | 1b/2a |
| Afscherming | SD 25 |
| Sluiting | ASG/ZV |
| Type | W |
| Uitvoering | F5/1R |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 61 / 39 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
832,07 €
HT:
693,39 €
707,26 €
HT:
589,38 €
HT:
