
calcActive())">
955,68 €
HT:
796,40 €
812,33 €
HT:
676,94 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080897
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas 400E W F5/1R 1 3/8" 6 splines Lz 860 mm 540 omw/min
De Walterscheid aftakas 400E W F5/1R is gebouwd voor kracht en betrouwbaarheid bij 540 omw/min. Met een lengte van 860 mm en 1 3/8" 6-spline aansluiting aan beide zijden past hij goed tussen trekker en werktuig. De aftakas heeft een kruisstuk van 32 x 76 mm en een stabiele SD 25 afscherming. De koppeling F5/1R met AZG/ZV sluiting zorgt voor een veilige werking en makkelijke aansluiting. Dankzij het sterke ontwerp levert hij tot 61 pk bij 1000 omw/min of 39 kW bij 540 omw/min. Geschikt voor gebruik in aandrijfsystemen die bescherming tegen overbelasting vragen.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Grootte | 400E |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 860 |
| Koppeling | F5/1R |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | 1b/2a |
| Afscherming | SD 25 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | AZG / ZV |
| Type | W |
| Uitvoering | F5/1R |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 61 / 39 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
955,68 €
HT:
796,40 €
812,33 €
HT:
676,94 €
HT:
