
calcActive())">
177,52 €
HT:
147,93 €
150,89 €
HT:
125,74 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080900
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BLUELINE Aftakas (met breekboutkoppeling)
De BLUELINE aftakas met breekboutkoppeling is gemaakt voor betrouwbare krachtoverbrenging tussen trekker en werktuig. De koppeling beschermt het werktuig bij plotselinge belasting door de bout te breken voordat er schade ontstaat. De aftakas heeft een citroenprofiel en is uitgevoerd met 1 3/8", 6-spline aansluitingen aan beide zijden. De kruisgrootte van 22 x 54,8 mm en een lengte van 1010 mm zorgen voor stevige werking. Met een draaimoment tot 650 Nm is deze as geschikt voor middelzware toepassingen. De drukstift- en klemboutsluiting maken bevestigen eenvoudig. Handleiding wordt meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Blueline |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54.8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54.8 |
| Grootte | F21 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Lz (mm) | 1010 |
| Draaimoment (Nm) | 650 |
| Koppeling | Breekboutkoppeling |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | G1/G2 |
| Sluitsysteem | Drukstift / klembout |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
177,52 €
HT:
147,93 €
150,89 €
HT:
125,74 €
HT:
