
calcActive())">
187,44 €
HT:
156,20 €
159,32 €
HT:
132,77 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080901
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BLUELINE Aftakas (met breekboutkoppeling)
De BLUELINE aftakas met breekboutkoppeling is gemaakt voor veilig en betrouwbaar gebruik bij landbouwmachines. De breekbout voorkomt schade aan trekker of werktuig bij te hoge belasting. Beide zijden hebben een 1 3/8", 6-spline aansluiting. De aftakas heeft een lengte van 510 mm en kan een draaimoment van 900 Nm aan. Het profiel volgt het Italiaanse systeem met P3/P4 profielbuissparing. De B2-grootte en kruisgrootte van 24 x 61 mm zorgen voor stabiele krachtoverdracht. Het sluitsysteem met drukstift of klembout maakt montage makkelijk. Bij levering zit een duidelijke gebruiksaanwijzing.
Caractéristiques
| Marque | Blueline |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Grootte | B2 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Lz (mm) | 510 |
| Draaimoment (Nm) | 900 |
| Koppeling | Breekboutkoppeling |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | P3/P4 |
| Sluitsysteem | Drukstift / klembout |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
187,44 €
HT:
156,20 €
159,32 €
HT:
132,77 €
HT:
