
calcActive())">
713,06 €
HT:
594,22 €
606,10 €
HT:
505,08 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080902
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W300E, lengte: 1010 mm (Vrijloopkoppeling linksdraaiend)
De Walterscheid aftakas W300E met een lengte van 1010 mm is gemaakt voor betrouwbare krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. De aftakas heeft een vrijloopkoppeling die linksom draait, wat slijtage aan machineonderdelen helpt voorkomen. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines, waardoor hij goed past op veel gangbare machines. De uitvoering F5/1L en afscherming SD 15 zorgen voor een veilige werking. Met een vermogen van 44 pk bij 1000 omw/min of 28 kW bij 540 omw/min is deze as sterk genoeg voor veeleisend werk. Een duidelijke gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 300E |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Lz (mm) | 1010 |
| Koppeling | F5/1L |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | 0v/1 |
| Afscherming | SD 15 |
| Sluiting | AZG/ZV |
| Type | W |
| Uitvoering | F5/1L |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 44 / 28 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
713,06 €
HT:
594,22 €
606,10 €
HT:
505,08 €
HT:
