
calcActive())">
722,14 €
HT:
601,78 €
613,81 €
HT:
511,51 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080924
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas, grootte: G7, lengte: 1010 mm, breekboutkoppeling 2700 Nm
Deze BONDIOLI & PAVESI aftakas G7 is gemaakt voor hoge kracht en betrouwbare werking. De lengte is 1010 mm en de breekboutkoppeling is berekend op 2700 Nm. De aftakas past in het Italiaanse profielsysteem en is geschikt voor trekkers en werktuigen met 1 3/8" aansluiting en 6 spline. De verbinding is veilig door het drukstift- en conische klemboutsysteem. De aftakas kan tot 64 pk bij 540 omw./min en tot 100 pk bij 1000 omw./min aan. De kruisgrootte is 30,2 x 91,5 mm aan beide zijden. Deze aftakas hoort bij de Global serie en biedt een vaste en zekere krachtoverdracht voor zware werktuigen.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 30,2 x 91,5 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 30,2 x 91,5 |
| Grootte | G7 |
| Lz (mm) | 1010 |
| Draaimoment (Nm) | 2700 |
| Koppeling | Breekboutkoppeling |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Type | Global serie met breekboutkoppeling |
| Uitvoering | Machine: conische klembout trekkerzijde: Drukstift Breekboutkoppeling 2700 Nm |
| Sluitsysteem | Drukstift / conische klembout |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 64/47 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 100/74 |
| Nm (540 omw./min.) | 830 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 710 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
722,14 €
HT:
601,78 €
613,81 €
HT:
511,51 €
HT:
