
calcActive())">
653,11 €
HT:
544,26 €
555,14 €
HT:
462,62 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080994
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BENZI Gelenkwelle mit Reibscheibenkupplung B04 | 900 Nm | Lz 710 mm | Dreikantprofil
De BENZI aftakas B04 met reibschijfkoppeling is een sterke aandrijfas voor trekkers en machines tot 900 Nm. De as heeft een lengte van 710 mm en een driehoekprofiel voor een stabiele krachtoverbrenging. Beide kruizen hebben een maat van 27 x 74,6 mm. Aan beide zijden zit een 1 3/8” aansluiting met 6 tanden. De koppeling beschermt de aandrijving bij te hoge belasting. De as is uitgerust met een snelkoppeling of klembout en een P2A afscherming. De handleiding wordt meegeleverd. Bij goed onderhoud volgens het smeerplan blijft deze aftakas betrouwbaar voor lang gebruik in elke werktoepassing.
Caractéristiques
| Marque | Benzi |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74.6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74.6 |
| Grootte | B04 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Lz (mm) | 710 |
| Draaimoment (Nm) | 900 Nm |
| Koppeling | Reibscheibenkupplung |
| Profiel | Dreikant |
| Profielbuissparing | 36 x 4.5 / 43.5 x 3.4 |
| Afscherming | P2A |
| Referentietype | B4, G4, AB4 |
| Type | F1 |
| Sluitsysteem | Schnellverschluss / Klemmschraube |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Onderhoud | Bitte Wartungs- und Abschmierplan beachten. |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 35 / 26 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 55 / 40 |
| Nm (540 omw./min.) | 460 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 380 |
| Profielbuis binnen (mm) | 36 x 4.5 |
| Profielbuis buiten (mm) | 43.5 x 3.4 |
| Menke-nr. | 237845 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
653,11 €
HT:
544,26 €
555,14 €
HT:
462,62 €
HT:
