
calcActive())">
454,67 €
HT:
378,89 €
386,47 €
HT:
322,06 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51081279
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas 100E 810mm 1 3/8" 6 spline Breekboutkoppeling
De Walterscheid Aftakas 100E van 810 mm is gemaakt voor betrouwbaar gebruik tussen trekker en werktuig. De uitvoering heeft een 1 3/8" as met 6 spline aan de trekkerzijde en een 30 mm boring met nok voor breekgat aan de werktuigzijde. De breekboutkoppeling beschermt de aandrijving bij overbelasting. Beide kruisstukken hebben een maat van 22 x 55 mm, wat zorgt voor stevige krachtsoverdracht. De aftakas heeft profielbuizen type 00C/0A en een SC 05 afscherming voor extra veiligheid. De treksluiting maakt koppelen en ontkoppelen eenvoudig. Levering is inclusief handleiding voor juist gebruik. Vermogen: 18 pk bij 1000 of 12 kW bij 540 omw/min.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 100E |
| Lz (mm) | 810 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 30 mm boring met nok voor breekgat |
| Profielbuissparing | 00C/0A 10.83.40 - 10.17.102 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 55 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 55 |
| Sluiting | ASGE / KG |
| Koppeling | Breekboutkoppeling |
| Uitvoering werktuigzijde | 30 mm boring met nok voor breekgat |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Afscherming | SC 05 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / - |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 18 / 12 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
454,67 €
HT:
378,89 €
386,47 €
HT:
322,06 €
HT:
