
calcActive())">
584,14 €
HT:
486,78 €
496,51 €
HT:
413,76 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51081280
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W400E, lengte: 860 mm, 1 3/8" 6 spline, 540 omw/min, 61 Pk
De Walterscheid aftakas W400E is geschikt voor vermogens tot 61 pk bij 540 omw/min. De lengte van 860 mm maakt hem geschikt voor middelgrote machines. Beide zijden hebben een 1 3/8", 6-spline aansluiting, wat past op veel werktuigen en trekkers. Het citroenprofiel en de SD 25 afscherming zorgen voor een veilige en stabiele werking. De as heeft een kruisgrootte van 32 x 76 mm aan beide zijden en gebruikt een treksluiting voor een stevige koppeling. Bij levering zit een gebruiksaanwijzing. De aftakas is betrouwbaar in dagelijks gebruik en gebouwd voor een lange levensduur.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 400E |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 1b/2a |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Sluiting | AZG / ASGE |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 spline |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Afscherming | SD 25 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Type | W |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 61 / 39 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
584,14 €
HT:
486,78 €
496,51 €
HT:
413,76 €
HT:
