
calcActive())">
4 194,05 €
HT:
3 495,04 €
3 564,94 €
HT:
2 970,78 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51081287
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: PW675, lengte: 1.010 mm
De Walterscheid Aftakas PW675 met een lengte van 1010 mm is gemaakt voor zware landbouwtoepassingen zoals grootpakpersen. De as heeft aan de trekkerzijde een aansluiting van 1 3/4", 20 splines en aan de werktuigzijde 1 3/4", 6 splines. Het sterprofiel zorgt voor een stevige krachtoverdracht. De aftakas is éénzijdig groothoek uitgevoerd en voorzien van SPGF25V afscherming. De sluiting werkt met AGCC of QSG systeem, met een klemkegelbout of automatische treksluiting. De kruisgrootte is 42 x 104 mm en de aftakas draait veilig tot 1000 omw/min. Ontworpen voor betrouwbare werking en lange levensduur.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 675 |
| Lz (mm) | 1010 |
| A (profiel) | 1 3/4", 20 splines |
| B (profiel) | 1 3/4", 6 splines |
| Profielbuissparing | S5H/S6H |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 42 x 104 x 36 x 124 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 42 x 104 |
| Sluiting | AGCC / QSG |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/4", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/4", 20 splines |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Afscherming | SPGF25V |
| Toepassingen | Voor grootpakpersen |
| N max. (omw./min.) | 1000 |
| Type | PWE |
| Uitvoering | Apparaat: AGCC |
| Sluitsysteem | Klemkegelbout / automatische treksluiting |
| Toepassingsgebied | Voor grootpakpersen |
| Groothoek | éénzijdig |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 194,05 €
HT:
3 495,04 €
3 564,94 €
HT:
2 970,78 €
HT:
