
calcActive())">
365,95 €
HT:
304,96 €
311,06 €
HT:
259,22 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51081435
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aansluitgaffel (21.10.30)
De Walterscheid aansluitgaffel 21.10.30 is gemaakt voor aftakasassen met een profiel van 1 3/8" en 6 spline. De gaffel heeft een lengte van 111 mm en een boring van 27 mm. De afstand tussen de oren is 84 mm. Deze standaard gaffel met CC-sluiting zorgt voor een stevige koppeling tussen trekker en werktuig. Hij past op diverse Walterscheid onderdelen met referentienummer 195003 of 1195003. De gaffel is robuust, goed passend en gemaakt voor langdurig gebruik in zware werkomstandigheden. Ideaal voor het veilig overbrengen van kracht bij verschillende landbouwmachines.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2300 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| A (mm/inch) | 1 3/8", 6 spline |
| B (mm) | 84 |
| D (mm) | 27 |
| L (mm) | 111 |
| D2 (mm) | 12,5 |
| Profiel | 1 3/8" 6 spline |
| Referentienr. | 195003, 1195003, 21.10.30 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
365,95 €
HT:
304,96 €
311,06 €
HT:
259,22 €
HT:
