
calcActive())">
336,20 €
HT:
280,17 €
285,77 €
HT:
238,14 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51081436
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aansluitgaffel 1 3/8" 6 spline CC-sluiting
De Walterscheid aansluitgaffel 1 3/8" 6 spline met CC-sluiting zorgt voor een stevige koppeling in de aandrijflijn. Deze gaffel past op aftakassen met een 1 3/8" 6 spline profiel. De uitvoering is robuust en bestand tegen zware belasting in landbouwtoepassingen. Met een lengte van 112 mm, boring van 32 mm en een pen van 12,5 mm sluit hij goed aan op standaard aftakasdelen. De CC-sluiting maakt bevestigen en losmaken snel en veilig. Deze aansluitgaffel is geschikt voor betrouwbare krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. Ontworpen om lang mee te gaan onder dagelijks gebruik op het land.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2400 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| A (mm/inch) | 1 3/8", 6 spline |
| B (mm) | 86 |
| D (mm) | 32 |
| L (mm) | 112 |
| D2 (mm) | 12,5 |
| Profiel | 1 3/8" 6 spline |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
336,20 €
HT:
280,17 €
285,77 €
HT:
238,14 €
HT:
