
calcActive())">
227,11 €
HT:
189,26 €
193,04 €
HT:
160,87 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51081596
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Naafgaffel 2100 RZ1" B63mm D22mm Met Spiebaan en Tapgat
De Walterscheid naafgaffel 2100 RZ1" B63mm D22mm is een stevige en betrouwbare gaffel voor aftakassen. Deze gaffel heeft een boring van 22 mm en is voorzien van een spiebaan en tapgat, wat zorgt voor een sterke verbinding met de as. Met een breedte van 63 mm en een lengte van 73 mm past hij goed binnen het standaard systeem van Walterscheid aandrijflijnen. De schroefdraad van 3/8" UNC maakt montage eenvoudig. Deze gaffel is gemaakt voor langdurig gebruik in landbouwaandrijvingen waar krachtoverdracht en duurzaamheid belangrijk zijn.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2100 |
| A (mm/inch) | RZ1" |
| B (mm) | 63 |
| D (mm) | 22 |
| G (mm) | 3/8" UNC |
| L (mm) | 73 |
| N (mm) | 1/4" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
227,11 €
HT:
189,26 €
193,04 €
HT:
160,87 €
HT:
