
calcActive())">
45,74 €
HT:
38,12 €
38,88 €
HT:
32,40 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50027934
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Bauer bauer kogel s77 met slangaansluiting hk 89 - Ø 89mm / 3" 1/2"
De Bauer BAUER Kogel S77 Met Slangaansluiting HK 89 is een hoogwaardige slangkoppeling die perfect past bij het Bauer systeem. Met een diameter van 89 mm (3") en een lengte van 242 mm, is deze koppeling ideaal voor slangen met een diameter van 92-97 mm. Gemaakt van duurzaam staal en vuurverzinkt voor langdurige prestaties. De Bauer koppeling is eenvoudig te installeren en biedt een betrouwbare verbinding. Een essentieel onderdeel voor mestverwerking en biogastechniek. Maak je systeem compleet met de Bauer S77 kogel slangkoppeling!
Caractéristiques
| Marque | Bauer |
|---|---|
| Ø (mm/duim) | 89 / 3" |
| A (mm/inch) | 89 / 3 1/2" |
| B (mm) | 155 |
| Lengte (mm) | 242 |
| Voor slangklem Ø (mm) | 92 - 97 |
| Passend voor | Systeem Bauer |
| Materiaal / oppervlakte | Stahl / feuerverzinkt |
| Slangtule (mm/duim) | 89 / 3 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
45,74 €
HT:
38,12 €
38,88 €
HT:
32,40 €
HT:
