
calcActive())">
643,63 €
HT:
536,36 €
547,09 €
HT:
455,91 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51035153
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Hydrauliekcilinder (Art. 600, voor 4" afsluiter)
De MZ Hydrauliekcilinder (Art. 600) is speciaal ontworpen voor 4" afsluiters en is een essentieel onderdeel voor een soepele werking van jouw mestverwerkingssysteem. Met een werkdruk van 100 tot 150 bar en een temperatuurbereik van -20°C tot +80°C, is deze hydrauliekcilinder betrouwbaar in verschillende omstandigheden. Met afmetingen zoals M46 x 2, 293 mm hoogte, 159 mm diameter en een totale lengte van 260 mm, voldoet deze cilinder aan de hoogste kwaliteitsnormen. De MZ Hydrauliekcilinder (Art. 600) is dubbelwerkend en wordt geleverd met een plaat voor art. 0020 - 0024, waardoor het een veelzijdige en duurzame keuze is voor jouw mestafsluitersysteem. Upgrade vandaag nog jouw systeem met deze hoogwaardige hydrauliekcilinder voor optimale prestaties en efficiëntie.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Uitvoering | Art. 600, voor 4" afsluiter |
| A (mm) | M46 x 2 |
| H (mm) | 293 |
| H1 (mm) | 378 |
| D (mm) | 159 |
| D (mm) | 1/4" |
| L (mm) | 260 |
| L1 (mm) | 125 |
| Q (mm) | 25 |
| Referentienr. | ARZO0600100000 |
| Beschrijving | Werkdruk: 100 - 150 bar Temperatuurbereik: -20°C tot +80°C |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
643,63 €
HT:
536,36 €
547,09 €
HT:
455,91 €
HT:
