
calcActive())">
713,06 €
HT:
594,22 €
606,10 €
HT:
505,08 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51035155
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Hydrauliekcilinder (Art. 600, voor 6" afsluiter)
De MZ Hydrauliekcilinder (Art. 600) is speciaal ontworpen voor 6" afsluiters en biedt betrouwbare prestaties in mestverwerking en biogastechniek. Met een werkdruk van 100 tot 150 bar en een temperatuurbereik van -20°C tot +80°C, is deze cilinder ideaal voor diverse omgevingen. De afmetingen van de cilinder zijn M46 x 2 (A), 352 mm (H), 458 mm (H1), 227 mm (D), 1/4" (d), 285 mm (L), 150 mm (L1) en 25 mm (Q). De hydraulische cilinder is dubbelwerkend en voorzien van een plaat voor art. 0020 - 0024. Kies voor kwaliteit en betrouwbaarheid met de MZ Hydrauliekcilinder (Art. 600) voor optimale prestaties in uw mestverwerkingssysteem.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Uitvoering | Art. 600, voor 6" afsluiter |
| A (mm) | M46 x 2 |
| H (mm) | 352 |
| H1 (mm) | 458 |
| D (mm) | 227 |
| D (mm) | 1/4" |
| L (mm) | 285 |
| L1 (mm) | 150 |
| Q (mm) | 25 |
| Referentienr. | ARZO0600150000 |
| Beschrijving | Werkdruk: 100 - 150 bar Temperatuurbereik: -20°C tot +80°C |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
713,06 €
HT:
594,22 €
606,10 €
HT:
505,08 €
HT:
