
calcActive())">
1 378,81 €
HT:
1 149,01 €
1 171,99 €
HT:
976,66 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51035157
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Cilinder Art.600, voor 10" afsluiter - Werkdruk: 100 - 150 bar
De MZ Cilinder Art.600 is de perfecte aanvulling voor jouw 10" afsluiter, met een indrukwekkende werkdruk van 100 tot 150 bar. Deze cilinder is ontworpen voor optimale prestaties en duurzaamheid, met specificaties zoals een M64 x 2 schroefdraad, een hoogte van 486 mm en een diameter van 355 mm. Dankzij de dubbelwerkende hydraulische werking en de temperatuurbestendigheid van -20°C tot +80°C, is deze cilinder ideaal voor gebruik in diverse omgevingen. Met het ARZO0600250000 referentienummer weet je zeker dat je kwaliteit in handen hebt. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem vandaag nog met de MZ Cilinder Art.600 en ervaar het verschil in efficiëntie en betrouwbaarheid.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Uitvoering | Art.600, voor 10" afsluiter |
| A (mm) | M64 x 2 |
| H (mm) | 486 |
| D (mm) | 355 |
| D (mm) | 1/4" |
| L (mm) | 371 |
| L1 (mm) | 190 |
| Q (mm) | 34 |
| Referentienr. | ARZO0600250000 |
| Beschrijving | Werkdruk: 100 - 150 bar Temperatuurbereik: -20°C tot +80°C |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 378,81 €
HT:
1 149,01 €
1 171,99 €
HT:
976,66 €
HT:
