
calcActive())">
67,45 €
HT:
56,21 €
57,34 €
HT:
47,78 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 40014706
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / LED Buis lampen 600mm - 9W
LED Buis lampen 600mm - 9W
Zeer hoog rendement : 110 lumens/watt Zeer lange levensduur : tot 50000 uren 5 j garantie.Gaat direct aan en geeft direct 100% verlichtingskracht Lens met mat glas : zeer sterke weerstand : schok- en trillingsbestendig Weinig warmteverlies : achterzijd
Zeer hoog rendement : 110 lumens/watt Zeer lange levensduur : tot 50000 uren 5 j garantie.Gaat direct aan en geeft direct 100% verlichtingskracht Lens met mat glas : zeer sterke weerstand : schok- en trillingsbestendig Weinig warmteverlies : achterzijd
Caractéristiques
| Aansluiting | G13 |
|---|---|
| Aantal LED: | 144 LEDs |
| CE Goedgekeurd | No |
| Garantie | 3 jaar |
| Interference EMC EMI CISPR 25 | Not Classified |
| Kleurtemperatuur | 5000 - 5500K |
| Lengte (mm) | 600 |
| Levensduur | 25.000 uur |
| Lichtbron | LED |
| Lumen: | 980 |
| Merk | Sparex |
| Opmerking | De Sparex LED buizen worden geleverd inclusief brug. De starter die in het armatuur zit moet vervangen worden door deze speciale brug voor het in bedrijf nemen van de LED buiss |
| Radio ontstoord | Nee |
| RoHS Approved | No |
| SAE Approved | No |
| Schakelaar Cycli | tot 100,000 |
| Voltage | 220-240V |
| Waarschuwing: | De Sparex LED buizen kunnen niet gebruikt worden met de normale armatuur (een starter) De Sparex LED buizen moeten altijd gebruikt worden in combinatie met de meegeleverde speciale LED starter (brug) Installatie moet worden uitgevoerd door een erkende vakman |
| Watt | 9W |
| Ø (mm) | 26 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
67,45 €
HT:
56,21 €
57,34 €
HT:
47,78 €
HT:
