
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 22300814
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Description / Luchtgeveerde tractorstoel RM3102 – breed zitvlak
De tractorstoel RM3102 is voorzien van een pneumatische vering en heeft een stoffen bekleding. De stoel heeft een extra breed zitvlak van 520mm breed en heeft een verstelbare hoofdsteun. Ook de armleuningen zijn verstelbaar.
Deze trekkerstoel heeft een ergonomisch gevormde rugleuning voor extra steun aan de onderrug en is tevens inklapbaar.
Indien gewenst kan er optioneel een veiligheidsgordel aan de stoel gemonteerd worden.
De tractorstoel kan in de lengte versteld worden door middel van de sleden aan de onderkant van de stoel, echter kan de stoel niet onder een hoek gemonteerd worden. Het verstellen van de hoogte van de stoel of de helling van de leuning kan met behulp van de knoppen onder het zitvlak geregeld worden.
Caractéristiques
| Matériau du rembourrage | Stof |
|---|---|
| Couleur | Zwart |
| Accoudoirs | Ja |
| Dossier | Ja |
| Ceinture de sécurité | Nee |
| Micro-interrupteur | Nee |
| Hauteur mm | 1040 |
| Largeur mm | 615 |
| Largeur (mm) | 615 |
| Vering | Pneumatisch |
| Possibilité de montage en angle | Nee |
| Code EAN | Ean code |
| Universel | Ja |
| Gamme de poids | T/m 120kg |
| Dimensions de la plaque de montage | 210mm x 320 |
| Hauteur (mm) | 1040 |
| Largeur (mm) | 615 |
| Profondeur (mm) | 560 |
| Course de la suspension (mm) | veerweg (mm) |
| Réglage de l'inclinaison | tot 35° |
| Ajustement longitudinal | 105mm |
| Conforme aux normes CE | Ja |
