
calcActive())">
€ 20,67
Excl. BTW:
€ 16,94
€ 17,57
Excl. BTW:
€ 14,40
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Numero dell'articolo
- 40001857
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,9 (222 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / ACCUSLEUTEL 100AMP.
Massimo Tensione: 24V, Amp: 100A, Ampere max: 300 Amp (5 Secondi), Terminali Elettrici: 2 x 10mm, Fissaggio: Integrato nella lamiera, foro Ø: Ø22mm, 2 x Ø5mm, Distanza tra i fori: 38mm, Protezione: IP66.
Meer informatie
| Ampre | 100 |
|---|---|
| Merk | Sparex |
| Uitvoering | Standaard |
| Gat mm | Ã22mm, 2 x Ã5mm |
| Mount | Panel |
| Ipklasse | IP66 |
| Holecentresmm | 38 |
| Voltage | 24V |
| Terminals | 2 x 10mm |
| Max.amperage | 300 Ampère (5 Seconds) |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 20,67
Excl. BTW:
€ 16,94
€ 17,57
Excl. BTW:
€ 14,40
Excl. BTW:
