
calcActive())">
€ 81,12
Excl. BTW:
€ 67,04
€ 68,95
Excl. BTW:
€ 56,98
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- numer artykułu
- 40007994
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (211 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Hoofdstroomschakelaar 700AMP.
Max. Napięcie: 48V, Amper: 250A, Maks. natężenie prądu: 2500 Amper (5 czas trwania w sekundach), Przyłącze: 2 x 10mm, typ montażu: Panel, Otwór Ø: Ø24mm, 2 x Ø6.5mm, odległość pomiedzy otworami: 100mm, Stopień ochrony: IP66.
Meer informatie
| Ampre | 2 50 |
|---|---|
| Merk | Sparex |
| Uitvoering | Zware |
| Gat mm | Ã24mm, 2 x Ã6.5mm |
| Mount | Panel |
| Ipklasse | IP665 |
| Holecentresmm | 100 |
| Voltage | 48V |
| Terminals | 2 x 10mm |
| Max.amperage | 2500 Ampère (5 Seconds) |
Fabrikant OEM nummers
| Referentienummer | 18853, 1939387 |
|---|---|
| Ford/New Holland | 1939387 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 81,12
Excl. BTW:
€ 67,04
€ 68,95
Excl. BTW:
€ 56,98
Excl. BTW:
