
calcActive())">
€ 62,75
Excl. BTW:
€ 51,86
€ 53,34
Excl. BTW:
€ 44,08
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- numer artykułu
- 40012495
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (211 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / HOOFDSTROOMSCHAKELAAR-AGRIPAK
Max. Napięcie: 48V, Amper: 250A, Maks. natężenie prądu: 2500 Amper (5 czas trwania w sekundach), Przyłącze: 2 x 10mm, typ montażu: Panel, Otwór Ø: Ø24mm, 2 x Ø6.5mm, odległość pomiedzy otworami: 100mm, Stopień ochrony: IP66.
Meer informatie
| Aansluiting | 2 x 10mm |
|---|---|
| Ampère | 250 |
| Bevestiging | Paneel |
| Gat afstand (mm) | 100 |
| Gat Ø (mm) | Ø24mm, 2 x Ø6.5mm |
| IP klasse | IP66 |
| Max. amperage | 2500 Ampère (5 Seconden) |
| Max Volt | 48V |
| Merk | Sparex |
| Uitvoering | Zwaar |
| Verpakking | Agripak |
| Voltage | 12-48V |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 62,75
Excl. BTW:
€ 51,86
€ 53,34
Excl. BTW:
€ 44,08
Excl. BTW:
