
calcActive())">
€ 1.086,18
Excl. BTW:
€ 897,67
€ 923,25
Excl. BTW:
€ 763,02
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- numer artykułu
- 40013687
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,8 (211 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Groothoekaftakas - 1270mm - AB4-80° - 26236
Moc 540RPM: 35HP, Seria: , AB4-80°/A4-80°
Meer informatie
| Długość (mm) | 1270 |
|---|---|
| Mark | Sparex |
| Typ | Groothoekaftakas enkelzijdig |
| Długość mm | 27 x 91 & 24 x 75 mm |
| Seria (Włoski) | AB4-80°/A4-80° |
| profil rury | Triangle |
| Wymiary przyłącze ciągnika | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Podłączenie ciągnika | 1 3/8 x 6 Spline 80° Wide Angle |
| Połączenie B | 80° Groothoek |
| Wymiary przyłącza maszyny | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Połączenie z maszyną | 1 3/8 x 6 Spline Quick Release |
| Połączenie A | Snelsluiting |
| Eenheid | Per stuk |
| Artikelnummer | 26236 |
| Binnenbuis | 12516 |
| Buitenbuis | 24510 |
| Max. aantal pk bij 540 rpm | 35 |
| Veiligheidsmarkering | CE-normering |
| Smeerinterval kruisstuk | 50 tot 100 uur |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 1.086,18
Excl. BTW:
€ 897,67
€ 923,25
Excl. BTW:
€ 763,02
Excl. BTW:
