
calcActive())">
€ 48,92
Excl. BTW:
€ 40,43
€ 41,59
Excl. BTW:
€ 34,37
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Artikelnummer
- 40012714
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / LED Combinatielicht Achter, Functies: 3, Stoplicht / Achterzijde / Knipperlicht, rechts / links, 12-24V
E goedgekeurdHoogte: 140mm, Breedte: 82mm, Diepte: 61mm, Aantal LED: 63, Functies: 3, Stoplicht / Achterzijde / Knipperlicht, BEKIJK DE SPECIFICATIES
Meer informatie
| Breedte (mm) | 82 |
|---|---|
| Hoogte (mm) | 140 |
| Aantal LED: | 20 LEDs |
| Behuizing | Various Plastic Compounds |
| CE Goedgekeurd | No |
| ECE Rating | Reg 4 |
| Energieverbruik @ 24V | 0.21Ampère |
| Energieverbruik bij 12V | 0.42Ampère |
| Functies | 3, Stoplicht / Achterzijde / Knipperlicht |
| Interference EMC EMI CISPR 25 | Not Classified |
| IP klasse | IP67 |
| Kabellengte (mm) | 1000 |
| Kleur Glas | Rood / Oranje |
| Lens Material | Plastic Safety Glass |
| Lichtbron | LED |
| Lichtbundel | 80 / 92 |
| Lumen | 62 / 45 |
| Lux-waarde | 34.2 |
| Merk | Sparex |
| Montage | 2 Bouten |
| Radio ontstoord | Ja |
| Rechts/Links bevestiging | Rechts en Links |
| RoHS Approved | No |
| SAE Approved | Yes |
| Totale breedte (mm) | 85 |
| Totale hoogte (mm) | 140 |
| Totale lengte (mm) | 140 |
| Verbindingstype | None |
| Voltage | 12-24V |
| Vorm | Rond |
| Watt | 5W |
| Werktemperatuur van °C | -40°C naar 60°C |
| Ø (mm) | 140 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 48,92
Excl. BTW:
€ 40,43
€ 41,59
Excl. BTW:
€ 34,37
Excl. BTW:
