
calcActive())">
€ 31,23
Excl. BTW:
€ 25,81
€ 26,55
Excl. BTW:
€ 21,94
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Artikelnummer
- 40027691
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Brandstof afstelmagneet
BEKIJK DE SPECIFICATIES
Meer informatie
| Lengte (mm) | 62.5 |
|---|---|
| Merk | Sparex |
| Rated Voltage | 12V |
| Schroefdraad | M14 x 1.50 |
| Spanner | 24mm |
Passend voor merk/model
| Case IH / International Harvester | 1640, 1840, 1845C, 1896, 2044, 2096, 5130, 5230, 85XT |
|---|---|
| Fiat | 100-90, 110-90, 45-66, 50-66, 50-86, 55-46, 55-56, 55-65, 55-66, 55-75, 55-76, 55-85, 55-86, 55-88, 55-90, 56-66, 60-46, 60-56, 60-65, 60-66, 60-75, 60-76, 60-85, 60-86, 60-88, 60-90, 60-93, 60-94, 62-85, 62-86, 65-46, 65-56, 65-66, 65-88, 65-90, 65-93, 70-56, 70-65, 70-66, 70-75, 70-76, 70-86, 70-88, 70-90, 72-85, 72-86, 72-93, 80-65, 80-66, 80-75, 80-76, 80-88, 80-90, 82-85, 82-86, 82-93, 85-55, 85-90, F100, F110, F120 |
| Ford / New Holland | 250C, 260C, 3010S, 3230, 3430, 3435, 345C, 345D, 3830, 3930, 3930N, 3935, 4010S, 4030, 4130, 4130N, 4135, 4230, 4430, 445C, 445D, 455C, 455D, 4630, 4630N, 4830, 4830N, 5010S, 5030, 5110, 545C, 545D, 555C, 555D, 555E, 5610, 5610S, 5640, 575D, 575E, 5900, 6410, 655C, 655D, 655E, 6610, 6610S, 6640, 6710, 675D, 675E, 6810, 6810S, 7010, 7410, 755B, 7610, 7610S, 7710, 7740, 7810, 7810S, 7840, 8010, 8240, 8340, L411, L413, L416, L516, L783, L785, L865, LB110, LB115, LS180, LS190, LX865, LX885, T6010, TC52, TC54, TC55, TC56, TC57, TL60, TL60E, TL75E, TL85E, TL95, TL95E, TS100, TS100A, TS110, TS110A, TS115, TS80, TS90 |
| John Deere | 2150, 2255, 3100, 3110, 3200, 3200X, 3210, 3210X, 3300, 3300X, 3310, 3310X, 3400, 3400X, 3410, 3410X, 5038D, 5039D, 5042D, 5045D, 5050D, 5050E, 5055E, 5065E, 5075E, 5078E, 5085E, 5090E, 5103, 5103E, 5104, 5105, 5200, 5203, 5204, 5205, 5210, 5300, 5300N, 5303, 5310, 5400, 5400N, 5403, 5410, 5500, 5500N, 5503, 5600, 5603, 5610, 5700, 6010, 6010SE, 6020, 6020SE, 6100, 6100D, 6100SE, 6110, 6110E, 6110J, 6110L, 6110SE, 6120, 6125E, 6130J, 6145J, 6200, 6200L, 6200SE, 6205, 6210, 6210L, 6210SE, 6215, 6220, 6300, 6300E, 6300L, 6310, 6310L, 6310S, 6310SE, 6320, 6320L, 6400, 6400L, 6400SE, 6400SP, 6405, 6410, 6410L, 6410S, 6410SE, 6415, 6420, 6420L, 6420S, 6500, 6500L, 6505, 6506, 6510, 6510L, 6510S, 6510SE, 6515, 6520, 6520L, 6520SE, 6600, 6605, 6610, 6615, 6620, 6800, 6810, 6900, 6910, 6910S, 6910SE, 7200, 7210, 7400, 7405, 7410, 7420, 7500, 7505, 7510, 7515, 7520, 7610, 7710, 7810 |
Fabrikant OEM nummers
| Case IH / International Harvester | J904630 |
|---|---|
| CAV | 7167-620A, 9145.040D, 9145040D, 7185900W, 7185-900W, 7167620A |
| David Brown | K957417 |
| Fiat | 42558878, 3981012, 9986316, K957417, 9959327, 83981012 |
| Ford / New Holland | 83981012, E8NN9D278AA, E158792, F7779916, J904630, 9986316, 9959327, 3981012, 449679A1 |
| John Deere | AR87379, RE14225, JXRE54064, RE22744, RE54064 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 31,23
Excl. BTW:
€ 25,81
€ 26,55
Excl. BTW:
€ 21,94
Excl. BTW:
