Smalle V-snaar XPA x 1207mm (12,7x9mm) | XPAX1207, 29XPA1207
Artikelnummer
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPA x 1207mm (12,7x9mm) | XPAX1207, 29XPA1207
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPA, een binnenlengte van 1162mm, een werklengte van 1207mm, een buitenlengte van 1225mm en een hoogte van 9mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 12.7mm met de codering SK.
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPA x 1207mm (12,7x9mm) | XPAX1207, 29XPA1207