Smalle V-snaar XPA x 1982mm (12,7x9mm) | XPAX1982, 29XPA1982
Artikelnummer
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPA x 1982mm (12,7x9mm) | XPAX1982, 29XPA1982
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPA, een binnenlengte van 1937mm, een werklengte van 1982mm, een buitenlengte van 2000mm en een hoogte van 9mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 12.7mm met de codering SK.
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPA x 1982mm (12,7x9mm) | XPAX1982, 29XPA1982