Smalle V-snaar XPA x 2650mm (12,7x9mm) | XPAX2650
Artikelnummer
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPA x 2650mm (12,7x9mm) | XPAX2650
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPA, een binnenlengte van 2605mm, een werklengte van 2650mm, een buitenlengte van 2668mm en een hoogte van 9mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 12.7mm met de codering SK.
Meer informatie
Hoogte (mm)  9
Profiel XPA
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPA x 2650mm (12,7x9mm) | XPAX2650