Smalle V-snaar XPB x 1340mm (16,3x13mm) | XPBX1340, 29XPB1340
Artikelnummer
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPB x 1340mm (16,3x13mm) | XPBX1340, 29XPB1340
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPB, een binnenlengte van 1280mm, een werklengte van 1340mm, een buitenlengte van 1362mm en een hoogte van 13mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 16.3mm met de codering SK.
Meer informatie
Hoogte (mm)  13
Profiel XPB
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPB x 1340mm (16,3x13mm) | XPBX1340, 29XPB1340