Smalle V-snaar XPZ x 1012mm (10x8mm) | XPZX1012, 29XPZ1012
Artikelnummer
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPZ x 1012mm (10x8mm) | XPZX1012, 29XPZ1012
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPZ, een binnenlengte van 974mm, een werklengte van 1012mm, een buitenlengte van 1025mm en een hoogte van 8mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 10mm met de codering SK.
Meer informatie
Hoogte (mm)  8
Breedte (mm)  10
Profiel XPZ
Werklengte (mm) 1012
Binnenlengte (mm) 974
Buitenlengte (mm) 1025
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPZ x 1012mm (10x8mm) | XPZX1012, 29XPZ1012