Smalle V-snaar XPZ x 1087mm (10x8mm) | XPZX1087, 51033180, 29XPZ1087
Artikelnummer
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPZ x 1087mm (10x8mm) | XPZX1087, 51033180, 29XPZ1087
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPZ, een binnenlengte van 1049mm, een werklengte van 1087mm, een buitenlengte van 1100mm en een hoogte van 8mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 10mm met de codering SK.
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPZ x 1087mm (10x8mm) | XPZX1087, 51033180, 29XPZ1087