Smalle V-snaar XPZ x 1137mm (10x8mm) | XPZX1137, 29XPZ1137
Artikelnummer
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPZ x 1137mm (10x8mm) | XPZX1137, 29XPZ1137
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPZ, een binnenlengte van 1099mm, een werklengte van 1137mm, een buitenlengte van 1150mm en een hoogte van 8mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 10mm met de codering SK.
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPZ x 1137mm (10x8mm) | XPZX1137, 29XPZ1137