Smalle V-snaar XPZ x 1187mm (10x8mm) | XPZX1187, 23223080, 720500134, E44686, 178399, 3040503, 69511, 69585, 971180015, 2411900970, 6580731292, 06580731292, 6580731293, 06580731293, 6580731392, 06580731392, 5000047952, 5000048223, 5000816444, 7701009603,
Artikelnummer
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPZ x 1187mm (10x8mm) | XPZX1187, 23223080, 720500134, E44686, 178399, 3040503, 69511, 69585, 971180015, 2411900970, 6580731292, 06580731292, 6580731293, 06580731293, 6580731392, 06580731392, 5000047952, 5000048223, 5000816444, 7701009603,
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPZ, een binnenlengte van 1149mm, een werklengte van 1187mm, een buitenlengte van 1200mm en een hoogte van 8mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 10mm met de codering SK.
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPZ x 1187mm (10x8mm) | XPZX1187, 23223080, 720500134, E44686, 178399, 3040503, 69511, 69585, 971180015, 2411900970, 6580731292, 06580731292, 6580731293, 06580731293, 6580731392, 06580731392, 5000047952, 5000048223, 5000816444, 7701009603,