Contitech Smalle V-snaar XPC x 3550mm (22x17mm) | XPCX3550, XPC3550
Artikelnummer
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Contitech Smalle V-snaar XPC x 3550mm (22x17mm) | XPCX3550, XPC3550
Deze Smalle V-snaar van het merk Contitech heeft het profiel XPC, een binnenlengte van 3467mm, een werklengte van 3550mm, een buitenlengte van 3580mm en een hoogte van 17mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 22mm met de codering CONTI FO PIONEER.
Meer informatie
Hoogte (mm)  17
Breedte (mm)  22
Type Smalle V-snaar
Codering CONTI FO PIONEER
Materiaal Gevulkaniseerd rubber
V-Snaar eigenschappen Getand, Trapeziumvormig, V-Vormig
Profiel XPC
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Contitech Smalle V-snaar XPC x 3550mm (22x17mm) | XPCX3550, XPC3550