Contitech Smalle V-snaar XPZ x 1750mm (10x8mm) | XPZX1750, XPZ1750P, XPZ1750
Artikelnummer
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Contitech Smalle V-snaar XPZ x 1750mm (10x8mm) | XPZX1750, XPZ1750P, XPZ1750
Deze Smalle V-snaar van het merk Contitech heeft het profiel XPZ, een binnenlengte van 1712mm, een werklengte van 1750mm, een buitenlengte van 1763mm en een hoogte van 8mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 10mm met de codering CONTI FO PIONEER.
Meer informatie
Hoogte (mm)  8
Breedte (mm)  10
Type Smalle V-snaar
Codering CONTI FO PIONEER
Materiaal Gevulkaniseerd rubber
V-Snaar eigenschappen Getand, Trapeziumvormig, V-Vormig
Profiel XPZ
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Contitech Smalle V-snaar XPZ x 1750mm (10x8mm) | XPZX1750, XPZ1750P, XPZ1750