Smalle V-snaar SPB x 2840mm (16,3x13mm) | SPBX2840, 29SPB2840
Artikelnummer
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar SPB x 2840mm (16,3x13mm) | SPBX2840, 29SPB2840
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel SPB, een binnenlengte van 2795mm, een werklengte van 2840mm, een buitenlengte van 2862mm en een hoogte van 13mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 16.3mm met de codering SK.
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar SPB x 2840mm (16,3x13mm) | SPBX2840, 29SPB2840