
calcActive())">
€ 22,77
Excl. BTW:
€ 18,82
€ 19,36
Excl. BTW:
€ 16,00
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Artikelnummer
- 50049464
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,9 (174 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Hazet steeksleutel 19⁄32" x 11⁄16" - made in germany
De Hazet steeksleutel is een betrouwbaar handgereedschap van topkwaliteit, gemaakt in Duitsland. Met een sleutelmaat van 19/32" x 11/16" en een lengte van 205,7 mm is deze steeksleutel perfect voor diverse klussen. De slanke koppen en het extra stabiele HAZET-Doppel-T-Profiel zorgen voor een optimale grip en precisie. De verchroomde afwerking geeft de steeksleutel een duurzame bescherming tegen roest en slijtage. Met een Maulstellung van 15° en Amerikaanse maten voldoet deze steeksleutel aan DIN 895 normen. Kies voor kwaliteit en vakmanschap met de Hazet steeksleutel voor al uw klusbehoeften.
Meer informatie
| Merk | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 19/32" x 11/16" |
| Lengte (mm) | 205,7 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 205.7 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 19⁄32 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 11⁄16 |
| Kopdikte a | 6 mm |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 22,77
Excl. BTW:
€ 18,82
€ 19,36
Excl. BTW:
€ 16,00
Excl. BTW:
