
calcActive())">
€ 14,24
Excl. BTW:
€ 11,77
€ 12,10
Excl. BTW:
€ 10,00
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Artikelnummer
- 50049468
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,9 (174 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Hazet steeksleutel 5⁄16" x 3⁄8" 140,1 mm chroom-vanadium made in germany
De Hazet steeksleutel is een essentieel gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 5/16" x 3/8" en een lengte van 140,1 mm is deze steeksleutel perfect voor nauwkeurig werk. De slanke koppen en het extra stabiele HAZET-Doppel-T-Profiel zorgen voor optimale prestaties. De steeksleutel heeft een maulstellung van 15° en is vervaardigd volgens de Amerikaanse maatstandaarden. De verchroomde afwerking geeft de steeksleutel een professionele uitstraling. Gemaakt in Duitsland van hoogwaardig chroom-vanadium materiaal volgens de DIN 895 norm. Een betrouwbaar en duurzaam gereedschap voor al uw klussen.
Meer informatie
| Merk | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 5/16" x 3/8" |
| Lengte (mm) | 140,1 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 140.1 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 5⁄16 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 3⁄8 |
| Kopdikte a | 4,1 mm |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 14,24
Excl. BTW:
€ 11,77
€ 12,10
Excl. BTW:
€ 10,00
Excl. BTW:
