
calcActive())">
€ 34,94
Excl. BTW:
€ 28,88
€ 29,71
Excl. BTW:
€ 24,55
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Artikelnummer
- 50049470
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,9 (174 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Hazet steeksleutel 7⁄8" x 15⁄16" - 254,6 mm - verchroomd - made in germany
De Hazet Steeksleutel is een onmisbaar gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 7/8" x 15/16" en een lengte van 254,6 mm is deze steeksleutel perfect voor diverse toepassingen. De slanke koppen en het extra stabiele HAZET-Doppel-T-Profiel zorgen voor optimale prestaties. De steeksleutel heeft een handige maulstellung van 15° en is vervaardigd volgens de Amerikaanse maatstandaarden. Dankzij de verchroomde afwerking en het gebruik van hoogwaardig chroom-vanadium materiaal is deze steeksleutel duurzaam en betrouwbaar. DIN 895 gecertificeerd en Made in Germany. Met de Hazet Steeksleutel heb je altijd het juiste gereedschap bij de hand voor al je klussen.
Meer informatie
| Merk | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 7/8" x 15/16" |
| Lengte (mm) | 254,6 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 254.6 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 7⁄8 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 15⁄16 |
| Kopdikte a | 7,1 mm |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 34,94
Excl. BTW:
€ 28,88
€ 29,71
Excl. BTW:
€ 24,55
Excl. BTW:
