
calcActive())">
€ 262,50
Excl. BTW:
€ 216,94
€ 223,12
Excl. BTW:
€ 184,40
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Artikelnummer
- 50050177
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,9 (174 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Hazet steeksleutelset 12-delig 6x7 - 30x32mm chroom-vanadium germany
De Hazet Steeksleutelset is een must-have voor elke klusser. Deze 12-delige set is gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium en voldoet aan de strenge DIN 3110 en ISO 10102 normen. De steeksleutels hebben slanke koppen en een extra stabiel HAZET Doppel-T-Profiel voor optimale prestaties. Met een maulstellung van 15° en een verchroomde afwerking zijn deze steeksleutels duurzaam en betrouwbaar. Gemaakt in Duitsland, deze set bevat sleutelmaten van 6 x 7 tot 30 x 32 mm en wordt geleverd in een handige draaggreep met wandbevestigingsoptie. Voeg deze professionele set toe aan je gereedschapscollectie voor nauwkeurig en efficiënt werken.
Meer informatie
| Merk | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Bestaat uit | 12-delig |
| Sleutelmaat | 6 x 7, 8 x 9, 10 x 11, 12 x 13, 14 x 15, 16 x 17, 18 x 19, 20 x 22, 21 x 23, 24 x 27, 25 x 28, 30 x 32 |
| Lengte (mm) | 340 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • Oberfläche: verchromt • DIN 3110, ISO 10102 • Made In Germany |
| Inhoud | Steeksleutelset, 12-delig Sleutelmaat: 6 x 7, 8 x 9, 10 x 11, 12 x 13, 14 x 15, 16 x 17, 18 x 19, 20 x 22, 21 x 23, 24 x 27, 25 x 28mm, 30 x 32 mm |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 3110/ISO 10102 |
| Uitvoering | • 12-delig, met draaggreep • Geschikt voor wandbevestiging • Kunststof klemhouder • Oppervlak: verchroomd • DIN 3110, ISO 10102 • Made In Germany • Sleutelmaat: 6 x 7 - 30 x 32 • Totale lengte: 340 mm • Hoogte: 75 mm • Breedte: 165 mm • Uitvoering: buiten 6-kant profiel |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 340 mm |
| Breedte | 165 mm |
| Hoogte | 75 mm |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 262,50
Excl. BTW:
€ 216,94
€ 223,12
Excl. BTW:
€ 184,40
Excl. BTW:
